POLITINFORMКиевское время

Статистика

Главная » 2010 » Февраль » 11 » ЄС має сказати, що двері для України відкриті
10:22
ЄС має сказати, що двері для України відкриті

Голова наглядової місії від Європейського парламенту, який також очолює парламентську делегацію по зв’язках з Україною, Павло Коваль вважає, що після президентських виборів ЄС має "сказати, що двері для України відкриті".

Про це він заявив сьогодні, 10 лютого, під час прес-конференції у Страсбурзі, говорячи про зовнішню політику, яку, проводитиме Віктор Янукович. Коваль висловив думку, що "його політика буде збалансованою".


"Він хотів би покращити відносини з Росією, але я впевнений, що він має намір зміцнити проєвропейські прагматичні амбіції. Я також думаю, що зараз м’яч на стороні ЄС. Ми повинні сказати, що двері до ЄС для України відкриті", - сказав європарламентар.

Він також зазначив, що передвиборча кампанія Януковича містила положення щодо європейської інтеграції.

При цьому Коваль переконаний, що про Януковича "можна судити по тому, що ми знаємо про його політичну діяльність, а не лише по його поведінці під час помаранчевої революції".

"Я мав багато можливостей говорити з ним, слухати його, коли він був прем’єр-міністром. А це було більше, ніж один раз. Що ми можемо сказати, ґрунтуючись на цьому? Ми можемо сказати, що для Януковича важлива співпраця між ЄС і Україною. Ми також повинні підкреслити, що підтримка європейської інтеграції дуже висока серед українського населення", - зазначив політик.

Він назвав дуже важливим уроком той факт, що Україна змінює владу, користуючись голосуванням. "Одного дня, використовуючи голосування, українці оберуть того, хто не захоче рухатися до ЄС. Якщо ми не сприйматимемо українців серйозно, знайдуться політики, які скажуть, - давайте залишимо Європу і підемо іншим шляхом", - сказав Коваль.

У зв’язку з цим він також вважає, що сигнал з боку ЄС був би додатковою причиною для України відносно проведення реформ.

"Ми повинні сказати, що ЄС відкритий для України, можливо, не сьогодні, не зараз, але такі перспективи є", - ще раз підкреслив він.


Категория: Новости Украины | Просмотров: 524 | | Рейтинг: 0.0/0


Loading...
comments powered by Disqus

Форма входа

Поиск

   Новости партнеров

Loading...