POLITINFORMКиевское время

Статистика

Главная » 2010 » Февраль » 9 » Володимир Карпук: Тимошенко і Янукович - інструменти боротьби Росії з українською демократією
16:47
Володимир Карпук: Тимошенко і Янукович - інструменти боротьби Росії з українською демократією
Керівництво Кремля боїться демократизації України, а Тимошенко і Янукович для Росії - це інструменти боротьби з демократичними проявами в нашій державі. Про це заявив народний депутат, член Президії політради «Нашої України» Володимир Карпук.
Він переконаний, що Росія, яка намагається повернути статус супердержави і диктувати свою волю, особливо на пострадянському просторі, демонструє перед світом свою «демократичність».

«Події останніх тижнів показали, що ця демонстрація закінчується на жорсткому придушенні будь-яких проявів незадоволення владою», - відзначив Карпук.

За його словами, невдоволеність політикою Москви в республіках є свідченням того, що з політикою, яку проводить уряд Росії, не все гаразд.

«Влада Росії, попри бажання виглядати цивілізованою, маючи невдалий приклад демократизації в 90-их роках, робить усе, щоб нинішні демократичні прояви знищити», - підкреслив політик.

Категория: Новости Украины | Просмотров: 492 | | Рейтинг: 0.0/0


Loading...
comments powered by Disqus

Форма входа

Поиск

   Новости партнеров

Loading...