POLITINFORMКиевское время

Статистика

Главная » 2010 » Февраль » 11 » Жириновський: Назад, хлопці, додому!
09:55
Жириновський: Назад, хлопці, додому!
Віце-спікер Держдуми РФ, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" заявив, що південний схід України приєднається до Росії через п'ять років.
"За п'ять років вони зрозуміють, що у них немає економіки. А раз немає економіки – потрібно повертатися в рідну домівку. Я це так називаю: погуляли – назад, хлопці, додому – досить, пожартували, 20 років був рентген, просвітили, хто чого вартий. Тепер назад додому", - сказав Жириновський.
"Російський дім повинен повернутися під російський прапор – тільки цього я і хочу", - додав він.
З його слів, "ідеальною" столицею України стане Львів, а "решту" російський віце-спікер пропонує повернути Росії як 8-й або 9-й федеральний округ.
"Будь ласка, створюйте українську державу в західному регіоні – Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Закарпатська область. Чернівці – це не їхнє, це ми взяли в румунів. З якого дива Чернівецька область повинна бути в складі України?" - запитав Жириновський.  
Раніше Жириновський вимагав від влади України повернути йому фабрику в місті Костопіль Рівненської області, яка належала його батькам. "Фабрика моя – з 1905 року ... Вони ж хочуть в Євросоюз – зобов'язані повернути. Прибалтика повертає всім все, і вони повинні повертати. Я один прошу, що, важко дати? Такі вперті, обіжратися сала, і нічого не хочуть. Я писав листа Януковичу, Ющенку і Тимошенко – ніхто мою фабрику мені не повертає. Теж мені, європейці. Нехай повернуть майно", - заявив Жириновський.
До слова, за радянських часів бажання повернути собі "своє" майно Жириновський не висловлював.

Довідка Politinform: Володи́мир Во́льфович Жирино́вський (рос. Владимир Вольфович Жириновский — до 1964 Володимир Вольфович Едельштейн, нар. 25 квітня 1946) — російський політик, заступник голови Державної думи Росії, засновник та голова Ліберально-демократичної партії Росії, член Парламентської асамблеї Ради Європи. Праворадикальний політик, відомий своїми ксенофобськими, антисемітськими та проімперськими поглядами.
Народився в м. Алма-Ата, Казахської РСР в родині Вольфа Ісаковича Едельштейна і Олександри Павлівни Макарової. Батько походив з єврейської родини в Західній Україні, в м. Костопіль, Рівненської області, яка на той час була під Польщею. Під час війни його батько з братом були евакуйовані до Алма-Ати, де він й одружився з матір'ю Володимира — Олександрою Макаровою. За визнанням Жириновського, оскільки батько не взяв радянського громадянства і залишався польським громадянином, після війни його було відправлено до Польщі. З 1946 р. зв'язок з батком обірвався. Пізніше батько закінчив університет у Греноблі і емігрував до Ізраїлю, був агрономом і комерсантом. У матері було шестеро дітей, Володимир спочатку носив прізвище Едельштейн, а з 1964 р. взяв прізвище першого чоловіка матері — Жириновський. З іншого шлюбу матері у нього ще було два брата і три сестри.
Після закінчення середньої школи у 1964 р. поступив до Інституту східних мов, який у 1970 р. закінчив з відзнакою за спеціальністю східознавець-тюрколог. До і після закінчення інституту стажувався в Гостелерадіо та держкомітеті по зовнішнім економічним зв'язкам. Військову службу проходив в Закавказькому військовому окрузі у 1970-1972 рр. Закінчивши службу в 1975 році, працював референтом в радянському Комітеті захисту миру; до 1977 року працював на економічному факультеті Вищої школи профспілкового руху. У 1977 р. закінчив вечірнє відділення юридичного факультету Московського університету за спеціальністю юрист. З 1977 по 1983 рр. працював у Міністерстві юстиції СРСР, очолював юридичний відділ видавництва «Мир».

Категория: Новости Украины | Просмотров: 671 | | Рейтинг: 1.0/1


Loading...
comments powered by Disqus

Форма входа

Поиск

   Новости партнеров

Loading...