POLITINFORMКиевское время

Статистика

Статьи

Главная » Статьи

Всего материалов в каталоге: 378
Показано материалов: 371-378
Страницы: « 1 2 ... 36 37 38

Почнемо з невеличкого повідомлення:

«Україна зробила черговий крок у бік НАТО

Україна, Польща і Литва підписали угоду про намір створити спільну миротворчу бригаду «ЛитПолУкрбриг». Документ був підписаний напередодні проведення консультацій Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. 


Результати президентських виборів-2010 – жуйка, яку ми пережовуватимемо принаймні найближчі рік-два. Можливо, і довше – якщо, скажімо, парламентські вибори згодом не принесуть нічого цікавішого. Результат голосування 7 лютого залишає для невизначеності занадто багато простору, щоб його можна було швидко заповнити. В принципі, Віктора Януковича уже можна привітати з перемогою, не боячись наступити на граблі п’ятирічної давнини. Вибори відбулися, і пройшли без особливих порушень – про це в один голос заявили усі західні спостерігачі (російські, зрештою, теж, але на них можна не робити наголосу, адже вже чим-чим, а демократичними стандартами Росія не славиться).


Прислуга Януковича готує відсоток під замовлення, але цього чомусь «не розуміє і не помічає» армада міжнародних спостерігачів. Ймовірно тому, що по-перше широкомасштабна акція добре законспірована, а по-друге їх менталітет та образ мислення суттєво не співпадають з українською, а тим паче кримінальною.


Комментируя ход минувшей избирательной кампании и итоги голосования во втором туре, вице-спикер парламента и один из лидеров БЮТ Николай Томенко заявил, что уже вполне очевидно, что в последнее время сложилось плодотворное сотрудничество между командой Виктора Януковича и командой Виктора Ющенко. "У нас создается четкий тандем – Ющенко-Янукович", – с прискорбием констатировал вице-спикер.

Майже до 100 населених пунктів Львівщини довелось розчищати дороги, щоб люди змогли проголосувати. Через складні погодні умови членам дільничних комісій важко доїхати до тих людей, які голосують удома. На 16-ту годину в Львівській області проголосували близько 48% виборців. Це на 3% більше, аніж у першому турі.

У Яворівському районі організували автобуси, щоб доставити виборців на дільниці, оскільки через сильні снігопади людям важко самостійно добратись до дільниць.

Президентські вибори відбулися, але мало хто з учасників перегонів та виборців зітхнув полегшено. «Віктор Янукович перемагає в тривожній обстановці», – зауважують ЗМІ. Підрахунок протоколів у ЦВК дає близько трьох відсотків різниці між голосами за претендентів. До Києва прибуло 38 автобусів із прихильниками Віктора Януковича, як підтвердив начальник Центру громадських зв’язків київської міліції Володимир Поліщук, і прибулі вийшли підтримати свого лідера. Масових порушень, заявляють спостерігачі, не було. Масові порушення, заявляють інші, таки відбулися. Політологи аналізують прогнози і змальовують сценарії розвитку подій, експерти окреслюють політичну конфігурацію. Електорат Віктора Януковича святкує перемогу, електорат Юлії Тимошенко у цій перемозі сумнівається (дедалі менше). – Така післявиборна «картинка».

Другий тур президентських виборів провів чітку лінію між Східною та Південною частинами України з одного боку, і Західною та Центральною Україною з іншого. Виборці Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської областей масово проголосували за Тимошенко, на Івано-Франківщині – це майже 89 відсотків, на Львівщині – на три відсотки менше. Якими можуть бути наслідки такого поділу між виборцями в державі? Як це бачать на Заході України?


Поддерживаемые Кремлем средства массовой информации делают все для нагнетания антиукраинских настроений, идя даже на искажение заявлений лидера другого государства.

1-10 11-20 ... 351-360 361-370 371-378

Форма входа

Поиск

   Новости партнеров

Loading...